Pronájem

Pronájem sklady, 128 m2 – Napajedla

Komerční
, Sklady
25 000 Kč

/ měsíčně

Napajedla
Zlínský kraj

Pronájem sklady, 128 m2 – Napajedla

Nabízíme Vám pronájem komerčních prostor v areálu Agropodniku, v průmyslové a obchodní zóně mezi Otrokovicemi a Napajedly. Výměra 128 m2, přízemí, parkování a zejména možnost úpravy prostor dle Vašich požadavků. Od změnu dispozice až po změnu vstupu, který lze vytvořit přímo z parkoviště před pronajatými prostory.

Díky změnám na míru najdou prostory využití v širokém spektru podnikání. Např. jako kancelářské prostory, sklad, lehká výroba, opravna, vzorková prodejna, výdejna atd.

Vjezd a vstup přes vrátnici, při zachování přístupu do prostor přes společný vstup do budovy možnost využití chodby k prezentaci, či místa pro čekání zákazníků apod. Vlastní kuchyňka, toalety jsou společné pro 1. NP. Nyní jsou prostory rozděleny na vstup, hlavní prostor, druhá velká kancelář, kuchyňka, velký a malý sklad (nebo kancelář), nicméně počítá se s možností úpravy dispozice.

Atraktivní lokalita pro Vaše podnikání s výborným přístupem pro osobní i nákladní auta, výbornou dostupností a nájezdem na dálnici ve vzdálenosti pouhých 600 m. Výhodou pro případné zaměstnance je rovněž zastávka autobusů pouze 100 m od objektu a jídelna pouze 150 m. Dalším významným aspektem je výhodnější dodávka elektřiny, jelikož majitel objektu provozuje vlastní FVE.

Nájemné činí 25.000,- Kč / měs., které již obsahuje rovněž vytápění, úklid spol. prostor a ostatní společné služby, jako je vrátnice, ostraha.. Elektřinu nájemce platí na základě odpočtového elektroměru, neúčtuje se distribuce. Nájemce hradí vratnou jistotu a provizi RK.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace a případně sjednání prohlídky.
Radek Motyka & Explicit reality

K dispozici

Pronájem sklady, 128 m2 – Napajedla

Pronájem
, Komerční
, Sklady
25 000 Kč

/ měsíčně

Energ. náročnost: G - Mimořádně nehospodárná
Stav budovy: Velmi dobrý
Typ budovy: Cihlová
Užitná plocha: 128 m²
Dispozice: Sklady
Plocha pozemku: 0 m²
Typ silnice: Asfaltová
Elektřina: 230V
Voda: Dálkový vodovod
Kanalizace: Veřejná kanalizace

Máte zájem o tuto nemovitost?

S radostí vás provedu touto exkluzivní nemovitostí a pečlivě vás seznámím s každým jejím detailem. Díky mým znalostem a zkušenostem v realitním odvětví vám zajistím profesionální servis a péči již od prvního okamžiku.