Prodej

Prodej pozemku pro bydlení, 1100 m2 – Pozemek „B“ Otrokovice – Kvítkovice

Pozemky
, Bydlení
, Bydlení
3 490 000 Kč
Otrokovice
Zlínský kraj

Prodej pozemku pro bydlení, 1100 m2 – Pozemek „B“ Otrokovice – Kvítkovice

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji představit ideální pozemek pro stavbu Vašeho domu v Otrokovicích, místní části Kvítkovice.

Pozemek bude rozdělen na cca 550 m2 (Pozemek A) a druhý pozemek bude o velikosti cca 1100 m2 (Pozemek B)

Pozemek A:
Jedná se o ideální obdélník o uliční šíři 18 m. Celý pozemek je v územním plánu veden jako stavební (Individuální bydlení).
Pozemek se nachází ve slepé ulici, což zajišťuje dostatečný klid pro rodinné bydlení. Podél pozemku vedou všechny důležité inženýrské sítě. Pozemek je rovinatý s orientací na severovýchod.

Pozemek B: – Tato inzerce se týká tohoto pozemku!
Tento pozemek o výměře cca 1100 m2 bude sestaven ze dvou pozemků, kde jedna část (cca 380 m2) bude pozemek určen pro výstavbu domu (Individuální bydlení), na kterou plynule navazuje další pozemek o výměře 718 m2 jako zahrada. Dle stavebního úřadu se dá celý pozemek bez problému oplotit a na zahradní části se dá postavit i jeden objekt, který nebude určen pro bydlení (zahradní domek).

Tento pozemek je ve slepé ulici jako poslední a už Vám nikdo vedle nepostaví dům, takže se bude jednat o velmi klidné bydlení určené nejspíše pro rodiny s dětmi.

Do centra Otrokovic to budete mít 15-20 min pěšky (5 min autem). Ve městě je veškerá občanská vybavenost. Město Otrokovice je středem mezi Zlínem, Kroměříž a Uherským Hradištěm.

Jako třetí varianta může být i prodej celku o výměře 1 643 m2.

V případě více dotazů jsem Vám k dispozici.

Realizováno

Prodej pozemku pro bydlení, 1100 m2 – Pozemek „B“ Otrokovice – Kvítkovice

Prodej
, Pozemky
, Bydlení
, Bydlení
3 490 000 Kč

Cena včetně provize a právního servisu

Užitná plocha: 0 m²
Dispozice: Bydlení
Typ pozemku: Bydlení
Cena za m²: 3173 Kč / m²
Plocha pozemku: 1100 m²
Typ silnice: Asfaltová
Elektřina: 230V
Voda: Dálkový vodovod
Kanalizace: Veřejná kanalizace

Máte zájem o tuto nemovitost?

S radostí vás provedu touto exkluzivní nemovitostí a pečlivě vás seznámím s každým jejím detailem. Díky mým znalostem a zkušenostem v realitním odvětví vám zajistím profesionální servis a péči již od prvního okamžiku.